Wakacje z Bogiem
oazy Liturgicznej Służby Ołtarza

Wisła 2014

Udało się tylko częściowo zrealizować nasze marzenie, czyli spływ kajakowy rzeką Wisłą. W dniach 17 do 20 lipca przepłynęliśmy prawie 100 KM szlaku wodnego na królowej polskich rzek Wiśle. Zwodowaliśmy się w okolicach Szczurowej, a dokładnie przy moście w Górce, a zakończyliśmy nasza 3 dniową przygodę za Szczucinem w okolicach Borowej. Poniżej kilka zdjęć z tej wyprawy. Może uda się za rok przebyć szlak od Krakowa do Sandomierza lub dalej ;-). Już dziś zapraszamy chętnych do pomocy w przygotowaniach. I pamiętajcie, że aby marzenia mogły się zrealizować, trzeba je najpierw mieć.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzwięciu, a szczególnie Arkowi i Stefanowi, bez których ten spływ byłby niemożliwy. Pozdrawiam wszystkich ciepło ;-)

Wyprawa kajakami Wisłą - Kraków-Warszawa

2014-06-14 11:05:18, komentarzy: 0

Przygotowujemy z Arkiem tę wyprawę jako podziękowanie za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu oaz w tym i zeszłym roku dwóch turnusów dla szeroko pojętej kadry (Rodziny?) oazowej, dlatego w każdej chwili na trasie można nas odwiedzić i przyłączyć się do spływu, zostać parę dni lub tylko jeden wieczór. Zwłaszcza na początku będziemy dosyć blisko Bochni, Brzeska, Tarnowa, Czermina itd.

Serdecznie zapraszam.

xpk

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW